Activiteiten
Agenda
Yoga Mindful
09:00 - 10:00
Yogazaal
vrijdag 12 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
vrijdag 12 apr
Muziekschool: Drumles door Leon Gouda
14:45 - 18:25
Drumstudio (op het parkeerterrein)
vrijdag 12 apr
Yoga voor beginners vrijdag
15:00 - 16:00
Yogazaal
vrijdag 12 apr
Muziekschool: Gitaarles door Dirk Pettersson
15:30 - 17:30
Muzieklokaal 405
vrijdag 12 apr
NH Vastgoed: ALV van VvE Terrein Molenpad
15:30 - 17:30
Burgemeesterskamer
vrijdag 12 apr
Filmzaal, besloten bijeenkomst
19:00 - 22:00
Filmhuis
vrijdag 12 apr
Inloopmiddag Historisch Genootschap Wieringermeer
14:00 - 17:00
Historisch Genootschap
zaterdag 13 apr
Zondagochtendcafe
10:30 - 12:00
Centrale hal
zondag 14 apr
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
maandag 15 apr
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
maandag 15 apr
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
maandag 15 apr
Keuringsarts parkeerkaarten
09:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
maandag 15 apr
Muziekschool: Pianoles door Remi Gunther
12:30 - 18:30
Muzieklokaal 406
maandag 15 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
maandag 15 apr
Klaverjassen bij de Tweede Helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
maandag 15 apr
Muziekschool: Drumles door Yori van den Berg
14:30 - 16:00
Drumstudio (op het parkeerterrein)
maandag 15 apr
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
maandag 15 apr
Fotoclub Het Derde Oog
19:00 - 22:30
Atelier
maandag 15 apr
Koorrepetitie Mistral
19:30 - 22:00
Theaterzaal
maandag 15 apr
Muziekles klarinet Winkels Harmonie
19:30 - 20:00
Muzieklokaal 405
maandag 15 apr
Yoga voor beginners maandag
20:15 - 21:15
Yogazaal
maandag 15 apr
Werkplek Incluzio
08:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
dinsdag 16 apr
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
dinsdag 16 apr
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
dinsdag 16 apr
Intervisies Incluzio Atelier
08:45 - 16:00
Atelier
dinsdag 16 apr
Juridisch Loket
09:00 - 11:00
2.02
dinsdag 16 apr
Computercursus via Bibliotheek
10:00 - 12:00
Wethouderskamer
dinsdag 16 apr
Informatiepunt Digitale Overheid
10:00 - 12:00
Nutlokaal
dinsdag 16 apr
Muziekschool: Pianoles door Remi
13:00 - 17:00
Muzieklokaal 406
dinsdag 16 apr
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
dinsdag 16 apr
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
dinsdag 16 apr
Muziekschool: Dwarsfluitles door Frank Bakker
13:50 - 14:50
Muzieklokaal 405
dinsdag 16 apr
Dazzling Afro Dance
15:00 - 16:00
Danszaal
dinsdag 16 apr
Muziekschool: Zangles door Dina Popma
15:00 - 16:30
Muzieklokaal 405
dinsdag 16 apr
Dazzling Hiphop Streetdance
16:00 - 17:00
Danszaal
dinsdag 16 apr
Dazzling HH Streetdance
17:00 - 18:00
Danszaal
dinsdag 16 apr
Dazzling HipHop
18:30 - 19:30
Danszaal
dinsdag 16 apr
Taallessen ROC
18:30 - 21:00
Tweede Helft
dinsdag 16 apr
Taallessen ROC Vonk
18:30 - 21:00
Atelier
dinsdag 16 apr
Yoga Yin dinsdag
19:30 - 20:30
Yogazaal
dinsdag 16 apr
Dazzling Dancehall Female
19:30 - 20:30
Danszaal
dinsdag 16 apr
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
woensdag 17 apr
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
woensdag 17 apr
Yoga
10:00 - 11:00
Yogazaal
woensdag 17 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
woensdag 17 apr
Bridge bij de Tweede Helft
13:30 - 17:00
Tweede Helft
woensdag 17 apr
Taalhuis
14:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
woensdag 17 apr
Dazzling Kids Dance Club
14:45 - 15:45
Danszaal
woensdag 17 apr
Creatief voor kinderen van 7 t/m 10 jaar
15:00 - 16:30
Wethouderskamer
woensdag 17 apr
Kinderknutselcursus
15:00 - 16:30
Wethouderskamer
woensdag 17 apr
Dazzling Hiphop StreetD
15:45 - 16:45
Danszaal
woensdag 17 apr
vergadering Surplus
16:00 - 17:00
Atelier
woensdag 17 apr
Dazzling Klassiek Ballet
16:45 - 17:45
Danszaal
woensdag 17 apr
Dazzling Moderne dans
18:45 - 19:45
Danszaal
woensdag 17 apr
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
woensdag 17 apr
Creona repetitie malletband
19:30 - 22:00
Wethouderskamer
woensdag 17 apr
Fotocollectief de Sluiter
19:30 - 22:30
Atelier
woensdag 17 apr
Power Yoga
20:30 - 21:30
Yogazaal
woensdag 17 apr
Advendo Power Vrouwen en Soepele Mannen
08:00 - 12:00
Theaterzaal
donderdag 18 apr
Vluchtelingenwerk
08:30 - 17:00
Atelier
donderdag 18 apr
Knutselclub 't Anker
09:00 - 12:00
De Ruimte
donderdag 18 apr
Overleg Pietro Dikmoet
09:30 - 12:00
Burgemeesterskamer
donderdag 18 apr
Yoga Rek en Strek
10:30 - 11:30
Yogazaal
donderdag 18 apr
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
donderdag 18 apr
Doet en ontmoet
13:30 - 16:00
De Ruimte
donderdag 18 apr
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
donderdag 18 apr
Muziekschool: Pianoles door Ronald van der Veen
14:00 - 18:30
Muzieklokaal 406
donderdag 18 apr
Muziekschool: Gitaarles door Tom Donker
15:30 - 21:00
Muzieklokaal 405
donderdag 18 apr
Kunstkring MEERkunst
18:30 - 23:00
Atelier
donderdag 18 apr
Creona repetitieavond
18:45 - 22:00
Theaterzaal
donderdag 18 apr
Yoga yin donderdag
19:00 - 20:00
Yogazaal
donderdag 18 apr
Heb je alle evenementen al bekeken voor deze maand?
Evenementen programma