Activiteiten
Agenda
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
maandag 22 apr
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
maandag 22 apr
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
maandag 22 apr
Muziekschool: Pianoles door Remi Gunther
12:30 - 18:30
Muzieklokaal 406
maandag 22 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
maandag 22 apr
Klaverjassen bij de Tweede Helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
maandag 22 apr
Muziekschool: Drumles door Yori van den Berg
14:30 - 16:00
Drumstudio (op het parkeerterrein)
maandag 22 apr
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
maandag 22 apr
Fotoclub Het Derde Oog
19:00 - 22:30
Atelier
maandag 22 apr
Koorrepetitie Mistral
19:30 - 22:00
Theaterzaal
maandag 22 apr
Muziekles klarinet Winkels Harmonie
19:30 - 20:00
Muzieklokaal 405
maandag 22 apr
Yoga voor beginners maandag
20:15 - 21:15
Yogazaal
maandag 22 apr
Theatervoorstelling Wiringherlant
08:00 - 15:00
Theaterzaal
dinsdag 23 apr
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
dinsdag 23 apr
Werkplek Incluzio
08:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
dinsdag 23 apr
Gemeente: Team Uitstroom en Participatie
08:30 - 17:00
't Stekkie
dinsdag 23 apr
VVE overleg kinderopvang Kappio
09:00 - 11:00
Atelier
dinsdag 23 apr
Informatiepunt Digitale Overheid
10:00 - 12:00
Nutlokaal
dinsdag 23 apr
Computercursus via Bibliotheek
10:00 - 12:00
Wethouderskamer
dinsdag 23 apr
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
dinsdag 23 apr
Muziekschool: Pianoles door Remi
13:00 - 17:00
Muzieklokaal 406
dinsdag 23 apr
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
dinsdag 23 apr
Muziekschool: Dwarsfluitles door Frank Bakker
13:50 - 14:50
Muzieklokaal 405
dinsdag 23 apr
Overleg bibliotheek
14:00 - 15:30
Wethouderskamer
dinsdag 23 apr
Dazzling Afro Dance
15:00 - 16:00
Danszaal
dinsdag 23 apr
Muziekschool: Zangles door Dina Popma
15:00 - 16:30
Muzieklokaal 405
dinsdag 23 apr
Dazzling Hiphop Streetdance
16:00 - 17:00
Danszaal
dinsdag 23 apr
Dazzling HH Streetdance
17:00 - 18:00
Danszaal
dinsdag 23 apr
Dazzling HipHop
18:30 - 19:30
Danszaal
dinsdag 23 apr
Taallessen ROC Vonk
18:30 - 21:00
Atelier
dinsdag 23 apr
Taallessen ROC
18:30 - 21:00
Tweede Helft
dinsdag 23 apr
Inloopavond gebied Lelypark
19:00 - 21:00
Theaterzaal
dinsdag 23 apr
Bijeenkomst Buurkracht en Hollands Kroon
19:30 - 22:00
Burgemeesterskamer
dinsdag 23 apr
Yoga Yin dinsdag
19:30 - 20:30
Yogazaal
dinsdag 23 apr
Dazzling Dancehall Female
19:30 - 20:30
Danszaal
dinsdag 23 apr
Theatervoorstelling Wiringherlant
08:00 - 15:00
Theaterzaal
woensdag 24 apr
Starlet priklocatie
08:00 - 08:15
2.02
woensdag 24 apr
VCA Cursus
08:30 - 16:00
Atelier
woensdag 24 apr
Dyslexietraining RID
08:30 - 17:00
2.02
woensdag 24 apr
Yoga
10:00 - 11:00
Yogazaal
woensdag 24 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
woensdag 24 apr
Bridge bij de Tweede Helft
13:30 - 17:00
Tweede Helft
woensdag 24 apr
Taalhuis
14:00 - 17:00
Burgemeesterskamer
woensdag 24 apr
Dazzling Kids Dance Club
14:45 - 15:45
Danszaal
woensdag 24 apr
Creatief voor kinderen van 7 t/m 10 jaar
15:00 - 16:30
Wethouderskamer
woensdag 24 apr
Kinderknutselcursus
15:00 - 16:30
Wethouderskamer
woensdag 24 apr
Dazzling Hiphop StreetD
15:45 - 16:45
Danszaal
woensdag 24 apr
Dazzling Klassiek Ballet
16:45 - 17:45
Danszaal
woensdag 24 apr
Dazzling Moderne dans
18:45 - 19:45
Danszaal
woensdag 24 apr
Yoga Hatha
19:00 - 20:00
Yogazaal
woensdag 24 apr
Bijeenkomst Hofjeswonen
19:30 - 22:00
Theaterzaal
woensdag 24 apr
Creona repetitie malletband
19:30 - 22:00
Wethouderskamer
woensdag 24 apr
Power Yoga
20:30 - 21:30
Yogazaal
woensdag 24 apr
Advendo Power Vrouwen en Soepele Mannen
08:00 - 12:00
Theaterzaal
donderdag 25 apr
Vluchtelingenwerk
08:30 - 17:00
Atelier
donderdag 25 apr
Knutselclub 't Anker
09:00 - 12:00
De Ruimte
donderdag 25 apr
Yoga Rek en Strek
10:30 - 11:30
Yogazaal
donderdag 25 apr
Competitiebiljarten bij Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
donderdag 25 apr
Doet en ontmoet
13:30 - 16:00
De Ruimte
donderdag 25 apr
Koersballen bij Tweede helft
13:30 - 16:30
Tweede Helft
donderdag 25 apr
Muziekschool: Pianoles door Ronald van der Veen
14:00 - 18:30
Muzieklokaal 406
donderdag 25 apr
Muziekschool: Gitaarles door Tom Donker
15:30 - 21:00
Muzieklokaal 405
donderdag 25 apr
Kunstkring MEERkunst
18:30 - 23:00
Atelier
donderdag 25 apr
Creona repetitieavond
18:45 - 22:00
Theaterzaal
donderdag 25 apr
Yoga yin donderdag
19:00 - 20:00
Yogazaal
donderdag 25 apr
Verbindingsproject Stichting present
08:30 - 14:00
Theaterzaal
vrijdag 26 apr
Yoga Mindful
09:00 - 10:00
Yogazaal
vrijdag 26 apr
verbindingsproject stichting present atelier
10:00 - 12:00
Atelier
vrijdag 26 apr
Verbindingsproject stichting present wethouderskamer
10:00 - 12:00
Wethouderskamer
vrijdag 26 apr
verbindingsproject stichting present film
13:00 - 14:00
Filmhuis
vrijdag 26 apr
Vrij biljarten bij de Tweede Helft
13:00 - 16:30
Biljartzaal Tweede Helft
vrijdag 26 apr
Muziekschool: Drumles door Leon Gouda
14:45 - 18:25
Drumstudio (op het parkeerterrein)
vrijdag 26 apr
Yoga voor beginners vrijdag
15:00 - 16:00
Yogazaal
vrijdag 26 apr
Muziekschool: Gitaarles door Dirk Pettersson
15:30 - 17:30
Muzieklokaal 405
vrijdag 26 apr
Koppelklaverjassen De Ruimte
19:30 - 23:00
De Ruimte
vrijdag 26 apr
Inloopmiddag Historisch Genootschap Wieringermeer
14:00 - 17:00
Historisch Genootschap
zaterdag 27 apr
Zondagochtendcafe
10:30 - 12:00
Centrale hal
zondag 28 apr
Heb je alle evenementen al bekeken voor deze maand?
Evenementen programma